Podstawowe informacje

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
23-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Magazynier, staż: 1 lat
  • Wymagania konieczne: oświadczenie o niekaralności, dobry stan zdrowia pozwalający na prace mikroklimacie wilgotnym i chłodnym, znajomość obsługi maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów przetwórstwa spożywczego, sumienność, zmobilizowanie do pracy.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie magazynu. Wykonywanie czynności związanych z działalnością magazynu. Przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie produktów. Rozmieszczanie towarów w magazynie. Wykonywanie zadań pokrewnych.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim Kanałowa 3 Starogard Gdański 83-200

Skierowanie do pracodawcy, KONIECZNIE CV - spotkanie z pracodawcą w pomieszczeniu 01 (poziom -1 -> wejście od strony Stadionu Miejskiego).

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017