Podstawowe informacje

Magazynier

"SIGMA-MAX" Sp. z o.o. w Ciechanowie

OFERTA NIEAKTUALNA

Ciechanów, Mazowieckie

Data publikacji:
02-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień kierowca wózków widłowych i jezdniowych - umiejętności: obsługa komputera
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie mile widziane, obsługa komputera, obsługa wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw towarów, obsuga programu magazynowego

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

skierowanie do pracy

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017