Szczegóły oferty

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

bochnia, małopolskie

Data dodania:
2017-10-09

Data pierwszej publikacji:
2017-10-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • wyższe (w tym licencjat)
  • Punktualność, zdyscyplinowanie, rzetelność, uczciwość.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie towaru do wywozu, sortowanie, układanie towaru na hali magazynowej, przyjmowanie towaru, dbałość o ład na hali.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bochni Wojska Polskiego 3 Bochnia 32-700

skierowanie z PUP

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).