Szczegóły oferty

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

białystok, podlaskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • posiadanie uprawnień: kierowca wózków widłowych ze zmiennym wysięgiem - umiejętności: obsługa magazynu
  • [Inne] : Praca w systemie zmianowym: 07:00-15:00
  • 09:00-17:00 Minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku Uprawnienia na wózki widłowe - UDT

Zakres obowiązków:

  • - Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową - Transport towarów wózkiem widłowym - Dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie - Utrzymywanie porządku na magazynie - Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego - Przestrzeganie procedur magazynowych i BHP - Inne prace magazynowe

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku Pogodna 63/1 Białystok 15-365 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).