Szczegóły oferty

Magazynier 130

OFERTA NIEAKTUALNA

mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier 130 - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: dobra organizacja pracy
  • sumienność

Zakres obowiązków:

  • praca na magazynie, kontrola dostaw, pakowanie towarów, wystawianie dokumentów magazynowych, dbanie o czystość i porządek

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie Limanowskiego 45 Żyrardów 96-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: wymagana słaba znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku polskim wymagana słaba znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku polskim

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).