Podstawowe informacje

Magazynier 130

OFERTA NIEAKTUALNA

Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier 130

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - umiejętności: dobra organizacja pracy
  • sumienność

Zakres obowiązków:

  • praca na magazynie, kontrola dostaw, pakowanie towarów, wystawianie dokumentów magazynowych, dbanie o czystość i porządek

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie Limanowskiego 45 Żyrardów 96-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: cv

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: wymagana słaba znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku polskim wymagana słaba znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku polskim

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018