Szczegóły oferty

Magazynier

PGD Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Firma Handlowa złożona z oddziałów działających na terenie Polski, operująca na rynku dodatków dla przemysłu cukierniczego i piekarniczego, część dużego międzynarodowego koncernu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie na zewnątrz
  • dbałość o rozmieszczenie towarów w wyznaczonych miejscach
  • kompletacja przesyłek zgodnie z instrukcjami
  • utrzymywanie dobrej organizacji i porządku na magazynie
  • praca na wózku widłowym
  • inne prace magazynowe

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku Magazyniera
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • zaangażowanie, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych na magazynie o najwyższych standardach jakości
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • pakiet socjalny
  • czas pracy poniedziałek – piątek (zmiany w godz. 5.00 – 13.00 lub 13.00 – 21.00)
  • miejsce zatrudnienia Warszawa, ul. Annopol 4A