Szczegóły oferty

Magazynier

Greenyard Logistics Poland

opoczno, łódzkie

Data dodania:
2019-05-16

Data pierwszej publikacji:
2019-05-02

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-13

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
do 50 PLN

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Greenyard - wyspecjalizowany operator logistyczny, współpracujący z największymi sieciami handlowymi.

Aktualnie poszukujemy MAGAZYNIERÓW
Lokalizacja: Żabia Wola
Zapewniamy wspólny dojazd autami z osobami z Opoczna i okolic

Zakres obowiązków:
kompletowanie zamówień
obsługa skanera oraz foliowanie
dbałość o porządek w magazynie według ustalonych obszarów i odpowiedzialności

Wymagania:
aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć ich wyrobienia
uprawnienia do obsługi wózków widłowych niskiego składowania
chęć do pracy zmianowej

Oferujemy:
umowa zlecenie
atrakcyjne stawki ( 20-25zł brutto/1h)
stabilną pozycję w międzynarodowej firmie
owocowe dni

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowej 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania”