Podstawowe informacje

Listonosz

Poczta Polska S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Rzeszów, Podkarpackie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Listonosz

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat.B
  • ZGODA NA WYKORZYSTANIE WŁASNEGO SAMOCHODU DO CELÓW SŁUŻBOWYCH (ZWROT ZA PRZEJECHANE KM W RAMACH PRACY)

Zakres obowiązków:

  • .doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych . budowanie pozytywnych relacji z klientami . realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018