Szczegóły oferty

Lider zmiany tesco gołdap

Ogłoszenie użytkownika OLX

gołdap, warmińsko-mazurskie

Data dodania:
2019-08-01

Data pierwszej publikacji:
2019-07-30

Data ostatniej aktualizacji:
2019-09-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Gołdap
Artykuł lider zmiany tesco gołdap - obrazek nagłówkowy

twoje zadania:

 prowadzenie zmiany w sklepie dostarczając naszym klientom wysokie standardy obsługi. zapewnienie odpowiedniej obsługi na kasach, rozdzielanie zadań w sklepie i magazynie. zapewnienie dostępności i prawidłowej ekspozycji towaru na terenie sklepu.

praca w systemie zmianowym wg grafiku, niewykluczająca pracy w soboty i handlową niedzielę.

wymagania:

  • podstawowa znajomość komputera
  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność korzystania z pakietu ms office
  • zorientowanie na klienta
  • doświadczenie w kierowaniu zmianą
  • znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • znajomość zasad prawidłowej ekspozycji produktów
  • znajomość zasad zgodności cenowej
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • badania do celów sanitarno- epidemilogicznych

oferujemy:

  • dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
  • możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
  • elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
  • zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy; w ramach programu klientowskiego clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci bistro
  • dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
  • pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
  • osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami