Szczegóły oferty

Lider zespołu sprzedaży- żory

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

żory, śląskie

Data dodania:
2019-03-25

Data pierwszej publikacji:
2019-03-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   żory
Artykuł lider zespołu sprzedaży- żory - obrazek nagłówkowy

cześć, jesteśmy oney!

dobieramy rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe z szerokiej

oferty naszych partnerów. dzięki nim klienci mogą więcej, żyć pełniej i cieszyć

się świętym spokojem. widzimy i czujemy to na co dzień – nie znamy lepszego

powodu do satysfakcji. gdzie to robimy? nasze punkty są w sieciach auchan i

leroy merlin.

dołącz do nas, jako lider zespołu sprzedaży i inspiruj świetnych

handlowców :)

to

możesz mieć:

- umowa o pracę

- podstawa + premia miesięczna od wyników własnych i zespołu

- swoboda w działaniu

- jasna ścieżka awansu

- wachlarz benefitów, w tym opieka medyczna dla rodziny, karta

multisport, dodatkowa kasa na święta i wakacje

- fajna atmosfera na co dzień

twoje

zadania:

twoim celem będzie osiągnięcie oczekiwanego progu przychodów

całego punktu sprzedaży, jak i własnego. od nas masz pełne zaufanie i swobodę w

zakresie doboru członków twojego zespołu, zarządzania i organizacji pracy oraz

w zakresie szkoleń swoich ludzi. będziesz też dbać o sprawny obieg informacji

oraz inspirowanie i motywowanie sprzedawców, jak prawdziwy lider.

twoje

kompetencje:

- sprzedaż w małym palcu

- budowniczy zgranych ekip

- drive na wynik

- rozwiązywacz problemów

- ogarniacz

prosimy o przesłanie cv za pomocą przycisku aplikuj.

Spedytor międzynarodowy - lider zespołu, atrakcyjna oferta
Ogłoszenie użytkownika OLX żory, śląskie

oczekiwania: • znajomości rynku przewoźników i klientów • min. 2-letniego doświadczenia w spedycji międzynarodowej • zaangażowania, samodzielności oraz nastawienia na realizację celów • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem) • wyższego wykształcenia oferujemy: • atrakcyjne warunki finansowe i pakiet wyjątkowych benefitów, m

Wykładanie towaru ŻORY
WORK&PROFIT żory, śląskie

Opis oferty pracy: Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu 18 lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce

Sprzedawca-kasjer biedronka- żory

opis zadań: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. nasze wymagania: gotowość do pracy w

Inżynier Procesu/automotive/Żory
Małgorzata M. Cysewska żory, śląskie

Opis oferty pracy: Inżynier Procesu/automotive/Żory Opis stanowiska • optymalizacja procesów technologicznych w zakresie kosztów produkcji, poprawy bezpieczeństwa oraz jakości wytwarzanych detali • opracowywanie dokumentacji technologiczno - jakościowej • wdrażanie nowych procesów technologicznych zgodnie z zasadami APQP • nadzór

RTVEuroAGD Pomocnik Doradcy Klienta - Żory
RTV EURO AGD żory, śląskie

Opis oferty pracy: Zobacz, co zyskujesz pracując z nami: - pracę według indywidualnego grafiku, również w weekendy, na podstawie umowy zlecenie, - doświadczenie w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej, - możliwość skorzystania z programu sportowego, - wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu, - przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów, - przeszkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku

Lider gościnności

szukasz firmy, która pozwoli ci być naturalnym i spontanicznym? jesteś mistrzem szybkiego budowania relacji? chcesz rozwijać swoje umiejętności w temacie komunikacji? szukasz miejsca, w którym twój entuzjazm i energia będą wykorzystane? witamy w zespole mcdonald's! poszukujemy kandydatów na stanowisko: lider gościnności (możliwość pracy