Szczegóły oferty

Lider zespołu sprzedaży- żory

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

żory, śląskie

Data dodania:
2019-03-25

Data pierwszej publikacji:
2019-03-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł lider zespołu sprzedaży- żory - obrazek nagłówkowy

cześć, jesteśmy oney!

dobieramy rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe z szerokiej

oferty naszych partnerów. dzięki nim klienci mogą więcej, żyć pełniej i cieszyć

się świętym spokojem. widzimy i czujemy to na co dzień – nie znamy lepszego

powodu do satysfakcji. gdzie to robimy? nasze punkty są w sieciach auchan i

leroy merlin.

dołącz do nas, jako lider zespołu sprzedaży i inspiruj świetnych

handlowców :)

to

możesz mieć:

- umowa o pracę

- podstawa + premia miesięczna od wyników własnych i zespołu

- swoboda w działaniu

- jasna ścieżka awansu

- wachlarz benefitów, w tym opieka medyczna dla rodziny, karta

multisport, dodatkowa kasa na święta i wakacje

- fajna atmosfera na co dzień

twoje

zadania:

twoim celem będzie osiągnięcie oczekiwanego progu przychodów

całego punktu sprzedaży, jak i własnego. od nas masz pełne zaufanie i swobodę w

zakresie doboru członków twojego zespołu, zarządzania i organizacji pracy oraz

w zakresie szkoleń swoich ludzi. będziesz też dbać o sprawny obieg informacji

oraz inspirowanie i motywowanie sprzedawców, jak prawdziwy lider.

twoje

kompetencje:

- sprzedaż w małym palcu

- budowniczy zgranych ekip

- drive na wynik

- rozwiązywacz problemów

- ogarniacz

prosimy o przesłanie cv za pomocą przycisku aplikuj.

Lider Zespołu Sprzedaży
Oney Polska S.A. sosnowiec,żory (śląskie)

Każdego dnia podpowiadamy naszym Klientom, jak przemienić marzenia w konkretny plan. Jak to robimy? Dobieramy rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe z szerokiej oferty naszych partnerów. Dzięki nim Klienci mogą więcej, żyć pełniej i cieszyć się świętym spokojem. Widzimy i czujemy to na co dzień – nie znamy lepszego powodu do satysfakcji

Sprzedawca-kasjer (biedronka) żory
Ogłoszenie użytkownika OLX żory, śląskie

nasze wymagania: gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele handlowe), gotowość do pracy fizycznej, rzetelność i uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - lub gotowość do jej wyrobienia opis zadań: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m

Operator Maszyn CNC - Żory
Lepsza Praca żory, śląskie

Opis oferty pracy: Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, firmy zajmującej

Pracownik ochrony Żory
Interpol Security Sp.z o.o. żory, śląskie

Opis oferty pracy: Przyjmiemy od zaraz do pracy na terenie Żor.. Pracownik ochrony Spokojny obiekt Osoby chętne do pracy proszę o pozostawienie numeru telefonu.. Oddzwonie Napisz wiadomość

Doradca finansowy - żory

cześć, jesteśmy oney! od lat z powodzeniem budujemy swoją pozycję na rynku finansowym w polsce i na świecie, a motto, które napędza nas do działania brzmi: chcieć - znaczy móc! zgadzasz się? w takim razie musimy się poznać. właśnie teraz szukamy urodzonego doradcy, którego głównym zadaniem będzie realizacja marzeń naszych klientów - pośrednio, ale zawsze

Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu - Żory