Szczegóły oferty

Lider Zespołu (Dział Utrzymania Ruchu)

RAWLPLUG

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-06-12

Data pierwszej publikacji:
2019-06-11

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Lider Zespołu (Dział Utrzymania Ruchu) - obrazek nagłówkowy

OBOWIĄZKI
• planowanie, nadzór i kontrola działań z zakresu napraw, inspekcji i przeglądów maszyn;
• organizacja, planowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu;
• realizacja napraw i dopuszczanie maszyn do ruchu po naprawie;
• odpowiedzialność za ustalanie odpowiednich działań korygujących i zapobiegawczych;
• utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów w magazynie części zamiennych;
• rekomendowanie zapotrzebowania na remonty, modernizacje i projekty rozwojowe;
• aktualizacja istniejącej i opracowywanie nowej dokumentacji maszyn;
• udział w aktualnie prowadzonych projektach w firmie;
• dbałość o porządek i dobrą organizację na stanowiskach pracy.

WYMAGANIA
• wykształcenie średnie (preferowane techniczne);
• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• znajomość budowy maszyn i urządzeń;
• praktyczna znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych, pneumatycznych;
• uprawnienia do pracy na wysokości
• uprawnienia SEP E1, D1, E2, E3
• znajomość obowiązujących przepisów prawnych i regulacji dotyczących BHP, PPOŻ i prawa pracy;
• umiejętność kierowania zespołem i organizowania pracy;
• nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
• dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej.

OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę;
• zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
• odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
• partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
• możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w dodatkowych projektach;
• prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
• wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe), a także eventach integracyjnych.