Podstawowe informacje

Lider prac polowych - traktorzysta

PF-Gruppen

Aalborg, Dania

Data publikacji:
24-07-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-07-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Lider prac polowych - traktorzysta

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Okres pracy: 9 miesięcy w roku (w pozostałych miesiącach możliwość pracy na innym projekcie)

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 1

Aalborg
Numer oferty: M-203

Obowiązki

- kontakt z duńskim klientem,

- planowanie prac polowych (separacja kamieni, nawadnianie, rozciąganie folii, kultywowanie),

- właściwe monitorowanie i optymalizowanie efektywności pracy pracowników: 5-15 osób,

- doświadczenie w jeździe traktorem ( w zależności od zadania min. 50% czasu pracy na traktorze),
- rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania

-  zaangażowanie,

- dyspozycyjność w podanym terminie,

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
-  własny samochód (dojazdy do pracy),
- umiejętność obsługi komputera i oraz posługiwania się programem Excel,
- prawo jazdy kat. T mile widziane

Oferujemy

- stawka godzinowa brutto: 130 DKK (17,5 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,

- ŚREDNI ZAROBEK MIESIĘCZNY OKOŁO 33800 DKK BRUTTO,

- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
-  możliwość zaliczki do 3000 koron,
- pomoc w organizacji mieszkania - 100 kr/doba (dobre warunki mieszkaniowe),
- duńska umowa,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz wyślij swoje CV

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: +48 660 575 888
Mateusz: +48 696 884 799
Justyna +48664764763

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook - profil
Grupa Facebook - relacje LIVE / info