Szczegóły oferty

LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO

OŚRODEK EDUKACJI POZALEKCYJNEJ I JEZYKOWEJ DOROTA SZEWC

OFERTA NIEAKTUALNA

rzeszów, podkarpackie

Data dodania:
2017-10-23

Data pierwszej publikacji:
2017-10-23

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 50 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: niemiecki - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • [Uprawnienie 1] : UPRAWNIENIA PEDAGOGICZNE

Zakres obowiązków:

  • OFERUJEMY PRACĘ ZDALNĄ W DOMU PRZY UŻYCIU KOMPUTERA I KOMUNIKATORA SKYPE. DO OBOWIĄZKÓW LEKTORA BĘDZIE NALEŻAŁO: - PLANOWANIE I PROWADZENIE KURSÓW ON-LINE PRZY UŻYCIU WIRTUALNEJ TABLICY I KOMUNIKATORA SKYPE DLA OSÓB DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY - UDOSTĘPNIANIE MATERIAŁÓW DO ZAJĘĆ ON-LINE OFERUJEMY: - SZKOLENIE METODYCZNE ODNOŚNIE PROWADZENIA KURSÓW ON-LINE - BOGATY ZBIÓR MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH - INTERESUJĄCE DOŚWIADCZENIE I ELASTYCZNY CZAS PRACY WYMAGANIA: - WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE (UKOŃCZONE STUDIA Z ZAKRESU FILOLOGII GERMAŃSKIEJ LUB LINGWISTYKI STOSOWANEJ) - PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE - UMIEJĘTNOŚĆ PRZEKAZYWANIA WIEDZY - PUNKTUALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).