Szczegóły oferty

Lektor języka angielskiego

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-27

Data pierwszej publikacji:
2017-10-27

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Lektor języka angielskiego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - inne zawody: Lektor języka obcego, staż: 2 lat
  • wykształcenie wyższe (angilstyka), 2 lata stażu pracy w zawodzie, native-speaker języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kursów języka angielskiego praca na umowę zlecenie 80 godzin w miesiącu, praca w godzinach 16:00-20:30 oferta dostępna w sali C

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).