Szczegóły oferty

Lektor języka angielskiego

"ETO" Firma Handlowo-Usługowa Wiszniewska Barbara

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł Lektor języka angielskiego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • niemiecki - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - dodatkowe
  • Minimum 2 lata pracy poza granicami Polski (w krajach anglojęzycznych)

Zakres obowiązków:

  • Lektor języka polskiego, nauka i konwersacje w języku angielskim.

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).