Szczegóły oferty

Lekarz Internista (pomoc doraźna)

Medicover Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-12-17

Data pierwszej publikacji:
2019-12-15

Data ostatniej aktualizacji:
2020-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

Al. Rzeczypospolitej 5, Wilanów

Jeśli posiadasz:
  • tytuł specjalisty Lekarza bądź jesteś Lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ lub KG
  • elastyczne godziny pracy - pn-pt 20-24, sobota 14-24, niedziela 8-24 (grafik ustalany indywidualnie)
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • benefity abonamentowe – pakiet sportowy „OK system”, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • benefity jednorazowe i oferty rabatowe – m.in. bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem w ambulatoryjnej pomocy doraźnej Szpitala
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Poznaj

175

aktualnych ofert pracy

Zobacz na mapie

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Więcej

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja
Krok Kontakt z przedstawicielem HR
Krok Spotkanie z Managerem
Krok Dodatkowe spotkanie
Krok Informacja zwrotna
Krok List intencyjny
Więcej

Lekarz Ortodonta
Medicover sp. z o.o. Warszawa, mazowieckie

Lekarz Ortodonta Miejsce pracy: Warszawa Centrum Stomatologii DentaCare ul. Dzieci Warszawy 27     Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie i umiejętności.   Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny in mikroskopy, kamery wewnątrzustne,

Lekarz Implantolog
Medicover Sp. z o.o. Warszawa, mazowieckie

Lekarz Implantolog Miejsce pracy: Warszawa Centrum Stomatologii DentaCare ul. Dzieci Warszawy 27   Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny in mikroskopy, kamery wewnątrzustne, skanery wewnątrzustne oraz wysokiej jakości materiały stomatologiczne ,

Lekarz Stomatolog - Implantolog

W Medicover Stomatologia zmieniamy sposób dostarczania dentystyki w Polsce. Liczy się dla nas doświadczenie pacjenta, jakość dostarczanych usług oraz bezpieczeństwo.   Do procesu leczenia podchodzimy kompleksowo. W codziennej praktyce dbamy o to, aby nasz personel postępował według aktualnych standardów wiedzy i leczenia, korzystał z wysokiej jakości materiałów stomatologicznych, a także nowoczesnych rozwiązań technologicznych

Pomoc administracyjna
Ogłoszenie użytkownika OLX Warszawa, mazowieckie

szkoła podstawowa nr 46 im. stefana starzyńskiego w warszawie , poszukuje pracownika na stanowisko : pomoc administracyjna. praca w godzinach 8,00-16,00 . do obowiązków należy: dbanie o zapewnienie odpowiednich warunków ppoż i bhp, organizowanie remontów bieżących ,planowanie zakupu środków i materiałów ,planowanie zakupów wyposażenia materialnego ,·        inwentaryzowanie i oznakowanie sprzętu szkolnego, planowanie okresowych przeglądów ,pomoc w sprawach kadrowych

Pomoc opiekunki

prywatny żłobek w warszawie (dzielnica bemowo) zatrudni pomoc opiekunki. do obowiązków będzie należało: pomoc w codziennej opiece nad dziećmi w wieku 1-3 lata pomoc w porcjowaniu posiłków dla dzieci (przywiezione przez firmę zewnętrzną) i sprzątanie po nich dbanie o porządek w placówce umowa o pracę, praca zmianowa (placówka czynna w godzinach 7