Szczegóły oferty

Kwalifikowany pracownik ochrony/d-ca zmiany

Agencja Ochrony

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie

Data dodania:
2019-05-16

Data pierwszej publikacji:
2019-05-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-06

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł kwalifikowany pracownik ochrony/d-ca zmiany - obrazek nagłówkowy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób
na stanowisko:
Kwalifikowany Pracownik Ochrony w mieście:
Zabrze-Centrum ( stadion Górnika Zabrze )

Zakres zadań:
-ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
-patrole terenu wew. i zew. wraz z odbijaniem punktów kontrolnych,
-sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Poszukujemy osób:
-niekaranych,
-sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
-z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

Umowa zlecenie , stawka 13 zł netto.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 8-15 pod nr telefonu 883 - 330 - 856

Pracownik ochrony
Agencja Ochrony zabrze, śląskie

Opis oferty pracy: Firma usług ochrony, poszukuje osoby chętne do pracy (kobiety/ mężczyźni) w dozorowaniu mienia na obiekcie przemysłowym. Wymagana niekaralność. Chętnych prosimy o przesłanie informacji za pomocą lento.pl. Napisz wiadomość

Pracownik ochrony - zabrze
Ogłoszenie użytkownika OLX zabrze, śląskie

Pracownik ochrony z orzeczeniem Zabrze
Zakłady Usługowe EZT zabrze, śląskie

Opis oferty pracy: Stabilna firma - Zakład Pracy Chronionej zatrudni pracownika ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Mile widziany Pan z II grupą - umiarkowany stopień niepełnosprawności Zakres obowiązków: - ochrona obiektu - zmiany 12 H Oferujemy - umowę o pracę -stabilne zatrudnienie - miłą atmosferę - możliwość korzystania

Kierownik zmiany w sklepie sizeer c.h. platan zabrze

sizeer – good stuff inside team sizeer to różnorodność osobowości i pomysłów oraz nieszablonowe podejście do klienta. szukamy osób, dla których sneakery i autentyczność są tak samo ważne, jak dla nas. jeśli jesteś energiczny, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz z nami rozwijać kulturę sneakerową – czekamy na twoje cv!   praca w sizeer to:

Pracownik budowlany
Cleaning System zabrze, śląskie

Opis oferty pracy: Zatrudnie pracownika do fugowania cegły na zewnatrz budynku w ZABRZU,praca na rusztowaniu do 8 m wysokosci.od wtorku 23.08.2016. Szukam pracownika ktory się na tym znam i wykona dobrze te czynnosc. Stawka do uzgodnienia. Napisz wiadomość

Pracownik magazynowy
LeasingTeam Sp. z o.o. zabrze, śląskie

Opis oferty pracy: Nr ref.: 0027382 Rodzaj pracy: Praca tymczasowa Zakres obowiązków: - załadunek, rozładunek towarów; - kompletacja zleceń; - zlecone prace porządkowe na magazynie. Oczekiwania: - dyspozycyjność; - chęć do pracy. Oferta: - umowa o pracę tymczasową; - atrakcyjne wynagrodzenie; - zdobycie cennego doświadczenia