Szczegóły oferty

Kwalifikowany pracownik ochrony/d-ca zmiany

Agencja Ochrony

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie

Data dodania:
2019-05-16

Data pierwszej publikacji:
2019-05-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-06

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób
na stanowisko:
Kwalifikowany Pracownik Ochrony w mieście:
Zabrze-Centrum ( stadion Górnika Zabrze )

Zakres zadań:
-ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
-patrole terenu wew. i zew. wraz z odbijaniem punktów kontrolnych,
-sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Poszukujemy osób:
-niekaranych,
-sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
-z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

Umowa zlecenie , stawka 13 zł netto.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 8-15 pod nr telefonu 883 - 330 - 856

Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Gliwice
Ochrona zabrze, śląskie

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej Miejsce pracy: centrum logistyczne- ul. Bojkowska Gliwice Poszukujemy

Pracownik ochrony fizycznej - zabrze
Ogłoszenie użytkownika OLX zabrze, śląskie

spółka centrum ochrony i bezpieczeństwa 2 zatrudni pracowników na stanowisko kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej obiektu przemysłowego na terenie zabrza. wymagania: - niekaralność, - orzeczenie o niepełnosprawności, - dyspozycyjność. administratorstwami twoich danych osobowych jest spółka centrum ochrony i bezpieczeństwa 2 sp

Pracownik gospodarczy

piekarnia-ciastkarnia „kłos” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. piekarnia-ciastkarnia „kłos” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie klientów. wspieramy rozwój naszych pracowników, dbamy również o dobre relacje i traktujemy się nawzajem z szacunkiem

Pracownik dozoru Zabrze
Arma zabrze, śląskie

Firma Arma, firma wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownik dozoru Zabrze Opis stanowiska: - dozór ochrona obiektu budowlanego, - praca w systemie zmianowym 24 na 48 h Wymagania: - mile widziane doświadczenie na podobnym

Pracownik Punktu Usługowego
Minit Polska Sp. z o.o różne lokalizacje

Międzynarodowa firma z niemal 60-letnią tradycją posiadająca 1000 punktów usługowych w Europie - MISTER MINIT w związku z dalszym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik Punktu Usługowego Region: Warszawa (mazowieckie)

Pracownik lodziarnii bytom lub zabrze

nowa sieć lodziarni na śląsku szuka pracowników!   nasz zespół poszukuje uczniów/studentów do pracy w lodziarniach w obrębie miast bytom i zabrze. jeśli jesteś osobą pozytywną i pełną energii to praca właśnie dla ciebie! oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy oraz dobrą atmosferę w młodym zespole. oczekujemy zaangażowana w powierzone obowiązki, uśmiechu na twarzy i pozytywnego nastawienia w stosunku do klienta