Szczegóły oferty

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej (N)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

tarnów, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej (N) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. do nd. w godz.: 6.00-22.00, 22.00-6.00 (praca po 12 godz.)
  • wynagrodzenie 2 100 zł brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela Sp. z o.o., Obiekt chroniony Grupa Azoty Spółka Akcyjna, ul. Kwiatkowskiego 8, 33-100 Tarnów - wcześniejszy kontakt tel. 515 575 409 w godz.: 7.00-15.00, CV wysłać na e-mail: a.kanski@karabela.com.pl

Zakres obowiązków:

  • Kwalifikowany pracownik ochrony

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).