Podstawowe informacje

Kurier

OFERTA NIEAKTUALNA

Rawicz, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kurier

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat B - umiejętności: OBSŁUGA KOMPUTERA
  • Doświadczenie mile widziane Adres miejsca wykonywania pracy: powiat rawicki, powiat górowski

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowane i wydawane paczeki w systemie. Doręczanie i odbieranie paczek oraz płatności za paczki. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami DPD Polska.. Obsluga klientów w zakresie dostarczania i odbierania paczek.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu Kamińskiego 19a Rawicz 63-900 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

dokumenty aplikacyjne

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018