Podstawowe informacje

Kucharz

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
26-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kucharz

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wymagane uprawnienia: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - inne zawody: Kucharz*
  • wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe każde, staż pracy min. roczny w zawodzie, mile widziana znajomość kuchni orientalnej
  • aktualna książeczka sanepidowska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków- kuchnia polska. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca na dwie zmiany: 4:30-12:30
  • 12:30-10:30. Proponowany okres zatrudnienia: 3 lata. Oferta dostępna w sali G

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018