Podstawowe informacje

Kucharz

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
27-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2282 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kucharz

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: KUCHARZ - umiejętności: DOŚWIADCZENIE W PRACY W KUCHNI, staż: 2 lat - inne zawody: Kucharz*, staż: 2 lat

Zakres obowiązków:

  • PLANOWANIE POSIŁKÓW Z INTENDENTEM, PRZYGOTOWYWANIE I GOTOWANIE POTRAW, PLANOWANIE, NADZOROWANIE I KORDYNOWANIE PRACY W KUCHNI, ŚCISŁE PRZESTRZEGANIE RECEPTUR POSIŁKÓW, PREZESTRZEGANIE ZASAD TECHNOLOGII I ESTETYKI ORAZ PRZEPISÓW HIGIENICZNO-SANITARNYCH, DYSCYPLINY PRACY, BHP I P.POŻ. WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ZAWODOWE, ZASADNICZE ZAWODOWE UMIEJĘTNOŚCI: UMOŻLIWIAJĄCE WYKONYWANIE ZADAŃ NA TYM STANOWISKU, ŻYWIENIE ZBIOROWE, ORGANIZACYJNE, GASTRONOMICZNE, UPRAWNIENIA: KUCHARZ, DOŚWIADCZENIE MIN. 2-LETNIE W PRACY W KUCHNI PRACA W GODZIANCH: 06:30-14:30

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

BRAK

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018