Szczegóły oferty

Kucharz

OFERTA NIEAKTUALNA

świętokrzyskie

Data dodania:
2017-10-09

Data pierwszej publikacji:
2017-10-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kucharz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: gastronomiczne - umiejętności: przygotowywanie posiłków kuchni tureckiej - języki obce: turecki - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Kucharz*, staż: 5 lat

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków, ustalanie menu z zakresu kuchni tureckiej, rozdzielanie prac pracownikom, porcjowanie i wydawanie posiłków, dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych posiłków.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie Okrzei 49B Jędrzejów 28-300

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).