Podstawowe informacje

KUCHARZ

OFERTA NIEAKTUALNA

Skierniewice, Łódzkie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - KUCHARZ

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: PRAWO JAZDY KAT B
  • - DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE

Zakres obowiązków:

  • PRZYGOTOWANIE PRODUKTÓW DO SPRZEDAŻY, DBANIE O CZYSTOŚĆ W MIEJSCU PRACY, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I TERMINALA, DOWÓZ DO KLIENTA

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach Al. Niepodległości 7 Skierniewice 96-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV+SKIEROWANIE Z PUP

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018