Podstawowe informacje

Kucharz

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Dolnośląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kucharz

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: gastronomiczne
  • podstawowe
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o kierunku gastronomicznym lub podstawowe + 6 miesięcy doświadczenia w zawodzie kucharz

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie konkretnych dań na kuchni gazowej, frytownicy, grilu gazowym, opiekaczu, peklowanie mięs

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie Rynek 27 Dzierżoniów 58-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018