Podstawowe informacje

Kucharz

PPHU i TT WENUS Dukowska Joanna

OFERTA NIEAKTUALNA

Rozprza, Łódzkie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2380 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kucharz

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: gastronomiczne - inne zawody: Kucharz*, staż: 1 miesięcy
  • Znajomość kuchni ukraińskiej będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie potraw, wstępna obróbka surowców, posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw, sporządzanie potraw kuchni regionalnych oraz innych narodów (w tym ukraińskich)

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018