Podstawowe informacje

kucharz

OFERTA NIEAKTUALNA

Oświęcim, Małopolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kucharz

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku kucharza. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie

Zakres obowiązków:

  • posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń
  • wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych
  • przygotowywanie potraw i napojów
  • utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy
  • wykonywanie różnymi technikami i metodami - zgodnie z normami surowcowymi - różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców i grzybów, mleka i przetworów, jaj, mięsa zwierząt rzeźnych i przetworów mięsnych, dziczyzny, drobiu, ryb oraz potraw z podrobów, potraw półmięsnych i jarskich, wyrobów garmażeryjnych

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu Wyspiańskiego 10 Oświęcim 32-602 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 13.06.2018