Podstawowe informacje

Kucharz kuchni orientalnej

OFERTA NIEAKTUALNA

Zduńska Wola, Łódzkie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kucharz kuchni orientalnej

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Pozostali kucharze, staż: 1 lat
  • - przygotowanie dań tradycyjnej kuchni orientalnej

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dań tradycyjnyjnej kuchni orientalnej: adana kebap, dolma, sarma, przygotowanie sosów, napojów

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli Getta Żydowskiego 4 Zduńska Wola 98-220 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 12.06.2018