Szczegóły oferty

Kucharz

IMPRESJE KUCHENNE Małgorzata Braś

OFERTA NIEAKTUALNA

chrzanów, małopolskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kucharz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA - umiejętności: PRAWO JAZDY KAT.B - dodatkowe - inne zawody: Kucharz*, staż: 1 lat
  • wykształcenie zawodowe, kucharz z min. 1 rok doświadczenia, książeczka SANEPID-owska, prawo jazdy kat. B mile widziane

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV po kontakcie tel. z pracodawcą

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).