Podstawowe informacje

Kucharz

Dom Pomocy Społecznej w Chodzieży

OFERTA NIEAKTUALNA

Chodzież, Wielkopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kucharz

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe, typ: gastronomiczne
  • zasadnicze zawodowe, typ: gastronomiczne - umiejętności: Nawiązywanie kontaktów międzyludzkich - pożądane
  • obowiązkowość - pożądane
  • otwartość na nowe doświadczenia - pożądane
  • życzliwość wobec osób niepełnosprawnych - pożądane
  • empatyczność - pożądane

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków dla mieszkańców Domu ( śniadanie , obiady , kolacje)

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018