Szczegóły oferty

Kucharz 184a

OFERTA NIEAKTUALNA

mazowieckie

Data dodania:
2017-12-01

Data pierwszej publikacji:
2017-12-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł kucharz 184a - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: przygotowywanie dań tradycyjnej kuchni orientalnej - inne zawody: Pozostali kucharze, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dań tradycyjnej kuchni orientalnej - kulfi, samosy, kofte, dolma, sarma, przgotowywanie sosów, napojów

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie Limanowskiego 45 Żyrardów 96-300

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: nie jest wymagana znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku angielskim, praca w lokalu gastronomicznym w Żyrardowie nie jest wymagana znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku angielskim, praca w lokalu gastronomicznym w Żyrardowie

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).