Podstawowe informacje

Księgowy w dziale należności z językiem włoskim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
włoski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Księgowy w dziale należności z językiem włoskim

Warszawa
1-26-51924

Dla naszego Klienta, stabilnej, globalnej marki poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy w dziale należności z j. włoskim

Zakres obowiązków:

- analizowanie linii kredytowej klientów

- monitorowanie zaległych płatności

- uzgodnienia kont

Wymagania:

- min. rok doświadczenia w księgowości

- bardzo dobra znajomość j. włoskiego w mowie i piśmie (B2/C1)

- znajomość j.angielskiego na poziomie B2

- wykształcenie księgowe lub w rachunkowości mile widziane

Oferujemy:

- prywatne ubezpieczenie medyczne

- karta Multisportu

- możliwość szkoleń

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta