Podstawowe informacje

Księgowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Ruda Śląska, Śląskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Księgowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wykształcenie średnie ekonomiczne specjalność: rachunkowość lub administracja
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie raportów liczbowych, prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie i kompletowanie dokumentów do biura rachunkowego, badania wstepne i okresowe pracowników

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej Ballestremów 16 Ruda Śląska 41-700

skierowanie z PUP

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017