Podstawowe informacje

Księgowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Księgowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe - pożądane
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: Prawo jazdy kat B - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane

Zakres obowiązków:

  • REF DO 30 Zakres: -księgowanie dokumentów, -obróbka dokumenów księgowych pod względem formalno-rachunkowym, -sporządzanie deklaracji podatkowej i ZUS,

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowane od doradcy klienta wydane osobie bezrobotnej do 30 roku życia zarejestrowanej w PUP Piaseczno

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018