Podstawowe informacje

Księgowy/Księgowa

BIURO RACHUNKOWE "WAWRYSIUK" S.C.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Księgowy/Księgowa

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, typ: ekonomiczne - umiejętności: KSIĘGOWANIE
  • OBSŁUGA PROGRAMU EXCEL
  • Obsługa komputera - inne zawody: Księgowy
  • Mile widziane min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Zatrudnimy księgową ze znajomością bilansu, rachunku zysków i strat na samodzielnym stanowisku księgowym.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne stanowisko księgowe. Rozliczanie firm, bilans, rachunek zysków i strat. Prowadzenie firmy bez obsługi kadr i płac.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017