Szczegóły oferty

Księgowy/Księgowa

BIURO RACHUNKOWE "WAWRYSIUK" S.C.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Księgowy/Księgowa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie, typ: ekonomiczne - umiejętności: KSIĘGOWANIE
  • OBSŁUGA PROGRAMU EXCEL
  • Obsługa komputera - inne zawody: Księgowy
  • Mile widziane min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Zatrudnimy księgową ze znajomością bilansu, rachunku zysków i strat na samodzielnym stanowisku księgowym.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne stanowisko księgowe. Rozliczanie firm, bilans, rachunek zysków i strat. Prowadzenie firmy bez obsługi kadr i płac.

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).