Podstawowe informacje

Księgowy / Księgowa

Advisory Group TEST Human Resources

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
05-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Księgowy / Księgowa

nr ref:  6922

Miejsce pracy:
Kraków

Dla naszego Klienta , międzynarodowej firmy  poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko: Księgowy / Księgowa.

Czego wymagamy?

  • Co najmniej 2-3 letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Znajomości prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT
  • Dużym atutem będzie znajomość programu Enova
  • Doświadczenia w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dobrej organizacji pracy
  • Zdolności analitycznych

Obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, list płac
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, GUS, NBP
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów wg wymogów klienta

Oferujemy:

  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjazym śrdodowisku i miłej atmosferze