Podstawowe informacje

Księgowy AP z angielskim

CEE Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Księgowy AP z angielskim

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska:
- weryfikowanie poprawności dokumentów księgowych,
- sprawdzanie faktur i wprowadzanie ich do systemu,
- praca w systemie SAP,
- wsparcie działu księgowego w codziennej pracy,
- przygotowywanie raportów.

Profil Kandydata:
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
-minimum 1 rok doświadczenia w dziale księgowości,
-otwartość,
-komunikatywność,
-chęć rozwoju.

Nasz Partner Biznesowy oferuje:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Kompleksowy program wdrożeniowy,
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku,
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji,
- Możliwości rozwoju,
- Pakiet benefitów,
- Umowę o pracę.