Szczegóły oferty

Księgowy/a

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-11

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł księgowy/a - obrazek nagłówkowy

chcesz pracować w firmie o stabilnej pozycji na rynku, masz już doświadczenie w księgowości i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania? ta oferta jest dla ciebie!

oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- opieka medyczna
- karta sportowa
- lekcje języka angielskiego

zadania

- księgowanie wydatków pracowniczych
- nadzór nad obiegiem dokumentów
- generowanie płatności
- księgowanie dokumentów kosztowych

oczekujemy

- min 2 rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,
- znajomość przepisów vat, cit
- dobrej znajomości excela
- doświadczenie pracy z programem coda lub programów klasy erp będzie autem
- znajomość języka angielskiego jest mile widziana

agencja zatrudnienia – nr wpisu 47