Podstawowe informacje

Księgowy/ a

ULENBERG Mirosław Ulenberg

OFERTA NIEAKTUALNA

Główczyce, Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Księgowy/ a

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • rok doświadczenia
  • obsługa programu handlowo- magazynowego, obsługa programu Windows, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, dobra znajomość zasad księgowości, biegła obsługa programu Word i Excel

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów, obsługa produktów finansowych
  • godziny pracy: 8.00- 16.00

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018