Szczegóły oferty

Księgowa/Księgowy

Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-14

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-06-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Księgowa/Księgowy - obrazek nagłówkowy

Firma handlowa z ponad dwudziestoletnim stażem, z branży sanitarno-grzewczej, w związku
z ciągłym rozwojem  poszukuje do swojego zespołu finansowego nowego pracownika.

Jeśli lubisz rachunkowość i podatki, jesteś dociekliwa/y, a setki pozycji do rozliczenia Cię nie zniechęcają – złóż aplikację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • bieżące uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami, oraz okresowe uzgadnianie sald
  • bieżąca weryfikacja dokumentów i faktur pod względem formalnym, merytorycznym
    i rachunkowym
  • wprowadzanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym (faktury zakupowe, wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów, wyciągi bankowe)
  • przygotowywanie i wprowadzenie przelewów do systemu bankowego
  • bieżący monitoring należności oraz analiza kont
  • rozliczanie kosztów międzyokresowych
  • analiza kont księgowych
  • bieżące wsparcie działu księgowości
  • udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych
  • inne zadania zlecone

Wymagania:

  • minimum trzy letni staż pracy w dziale księgowości, najlepiej w firmie o profilu handlowym
  • preferowane wykształcenie wyższe o profilu rachunkowym
  • znajomości zasad wystawiania i ujmowania faktur w księgach
  • znajomość zasad polityki magazynowej
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, CIT, VAT
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, rzetelność, komunikatywność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość systemu Comarch XL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość skorzystania z: ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, kart multisport
  • szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty CV, list motywacyjny.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.