Podstawowe informacje

Księgowa/y

ZAP RACHUNKOWOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
27-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Księgowa/y

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - umiejętności: ZNAJOMOŚĆ PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości - inne zawody: Księgowy, staż: 2 lat

Zakres obowiązków:

  • wymagane 2 lata stażu pracy na ww stanowisku umiejętność prowadzenia pełnych ksiąg handlowych 1 zmiana: 7-15 wynagrodzenie: od 2500 do 3000 zł brutto

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt tel.: 608-605-098

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018