Szczegóły oferty

Księgowa/y

REHA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Księgowa/y - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne - umiejętności: znajomość pakietu MS Office - inne zawody: Księgowy, staż: 5 lat
  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne, min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość programu Symfonia, podstawowa znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości, dobra znajomość pakietu Ms Office.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości: dekretacja i księgowanie dokumentacji, uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie rejestru VAT oraz deklaracji VAT 7 i VAT UE.

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).