Podstawowe informacje

Księgowa/y

REHA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Księgowa/y

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne - umiejętności: znajomość pakietu MS Office - inne zawody: Księgowy, staż: 5 lat
  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne, min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość programu Symfonia, podstawowa znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości, dobra znajomość pakietu Ms Office.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości: dekretacja i księgowanie dokumentacji, uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie rejestru VAT oraz deklaracji VAT 7 i VAT UE.

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018