Szczegóły oferty

Księgowa/-y ds. zobowiązań (AP) lub należności (AR)

Randstad Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-21

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Posiadasz doświadczenie w dziale księgowości AP lub AR oraz znasz bardzo dobrze język angielski? Aplikuj!

Nr ref.: /407/05/2018/AG/18119
Szczecin
oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • komfortowe warunki pracy
  • przyjazne środowisko pracy oraz rozwiniętą kulturę organizacyjną
  • możliwość awansu w strukturach firmy
zadania
  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu)
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach
  • zamykanie miesiąca
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w dziale księgowości AP lub AR (warunek konieczny)
  • znajomości systemu SAP
  • skrupulatności, umiejętności realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47