Podstawowe informacje

Księgowa/-y ds. zobowiązań (AP) lub należności (AR)

Randstad Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Księgowa/-y ds. zobowiązań (AP) lub należności (AR)

Posiadasz doświadczenie w dziale księgowości AP lub AR oraz znasz bardzo dobrze język angielski? Aplikuj!

Księgowa/-y ds. zobowiązań (AP) lub należności (AR) Nr ref.: /407/05/2018/AG/18119
Szczecin oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • komfortowe warunki pracy
  • przyjazne środowisko pracy oraz rozwiniętą kulturę organizacyjną
  • możliwość awansu w strukturach firmy
zadania
  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu)
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach
  • zamykanie miesiąca
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w dziale księgowości AP lub AR (warunek konieczny)
  • znajomości systemu SAP
  • skrupulatności, umiejętności realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018