Podstawowe informacje

Księgowa/-y AR z j. niemieckim i angielskim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, Łódzkie

Data publikacji:
09-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Księgowa/-y AR z j. niemieckim i angielskim

Łódź
9-11-51842

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckigo i/lub angielskiego zainteresowanych stanowiskiem Księgowej/go AR.

Zakres zadań:

- wystawianie faktur dla klientów i dostawców.

- księgowanie przychodzących płatności.

- procesowanie należności.

- monitorowanie kont klientów i odpowiedzialność za proces wezwań do zapłaty.

- udział w projektach usprawniających proces AR.

Wymagania:

- doświadczenie w księgowości należności (AR).

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość języka angielskiego.

- znajomość SAPa będzie dodatkowym atutem.

- wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.

- bardzo przyjazna atmosfera w zespole.

- profesjonalne szkolenia.

- konkurencyjny pakiet benefitów.

- atrakcyjne wynagrodzenie.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc