Podstawowe informacje

Księgowa/-wy

Cavatina GW Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Bielsko Biała, Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Księgowa/-wy
 CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.Księgowa/-wy Miejsce pracy: Bielsko-Biała

 Zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i odpisów amortyzacyjnych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,
  • znajomość przepisów o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • komfortowe warunki pracy,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Dołącz do Naszego zespołu
i aplikuj już dziś!

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018