Podstawowe informacje

Księgowa

Nasz Zarządca Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Księgowa

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL) - inne zawody: Księgowy, staż: 2 lat
  • wykształcenie średnie, staż pracy 2-5 lat, obsługa MS Office, Excell, mile widziana znajomość programu Probit

Zakres obowiązków:

  • Praca w komputerowym systemie bankowym Multicash (do nauki na miejscu), min. transfer wpłat, wykonywanie przelewów i drukowanie wyciągów. Sporządzanie informacji o stanie środków na kontach funduszu remontowego wspólnot mieszkaniowych. Aktualizacja zmian w GUS i US. Wystawianie not księgowych. Kontakt z pracodawcą: sekretariat@naszarzadca-wroc.pl lub 71 336 47 37 wew. 19

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017