Szczegóły oferty

Księgowa

Nasz Zarządca Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Księgowa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL) - inne zawody: Księgowy, staż: 2 lat
  • wykształcenie średnie, staż pracy 2-5 lat, obsługa MS Office, Excell, mile widziana znajomość programu Probit

Zakres obowiązków:

  • Praca w komputerowym systemie bankowym Multicash (do nauki na miejscu), min. transfer wpłat, wykonywanie przelewów i drukowanie wyciągów. Sporządzanie informacji o stanie środków na kontach funduszu remontowego wspólnot mieszkaniowych. Aktualizacja zmian w GUS i US. Wystawianie not księgowych. Kontakt z pracodawcą: sekretariat@naszarzadca-wroc.pl lub 71 336 47 37 wew. 19

Aplikowanie:

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).