Szczegóły oferty

Księgowa

ANNA STEGLIŃSKA "OLIMPUS"BIURO RACHUNKOWE

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, łódzkie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Księgowa

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg handlowych

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pełny etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę od 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00
  • przyjazną atmosferę

Samodzielna Księgowa
Kondor sp. z o.o. Łódź, łódzkie

Łódzki importer i eksporter obuwia działający na rynku od 1991r.Znajdź nas na www.kondor.com.plSAMODZIELNA KSIĘGOWA Miejsce pracy: Łódź Zakres zadań: prowadzenie księgowości firmy, dokonywanie rozliczeń księgowo-podatkowych sprawowanie kontroli formalno-prawnej, merytorycznej i rachunkowej nad wszystkimi dowodami księgowymi kontrola

Księgowa/y
Grafton Recruitment Sp. z o.o. Łódź, łódzkie

9-26-56185 Naszym Klientem jest spółka akcyjna z polskim kapitałem, świadcząca usługi finansowe firmom zewnętrznym. Aktualnie w związku z rozwojem firma poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Księgowej/ego. Zakres obowiązków: - Weryfikowanie oraz księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych; - Wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży oraz not odsetkowych; - Księgowanie kompensat i list płac; - Realizacja bieżących płatności

Księgowa/ Księgowy
Helios S.A. Łódź, łódzkie

Ogólnopolska Sieć Kin Helios S.A w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do Działu Finansowo-Księgowego, osoby chętnej do pracy na stanowisku: Księgowa Miejsce pracy: Łódź Wymagania wobec kandydatów: wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości lub podatków, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość

Księgowa / Księgowy

9-26-55395 Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Księgowego/ej. Zakres zadań: - Rozliczanie kosztów delegacji; -Przygotowywanie i weryfikacja deklaracji VAT, VAT-UE -Wykonywanie czynności zamknięć okresów księgowych -Udział w sporządzaniu dokumentów bilansowych, sprawozdań finansowych i statystycznych

Samodzielna Księgowa/y | Główna Księgowa/y
LeasingTeam Professional Sp. z o.o. Łódź, łódzkie

Samodzielna/y Księgowa/y
LeasingTeam Professional Łódź, łódzkie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR