Szczegóły oferty

Krojenie warzyw / Eindhoven, stawka 10,17 euro

KBTI Poland

OFERTA NIEAKTUALNA

eindhoven

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 50 EUR

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca przy krojeniu warzyw/Eindhoven, stawka 10,17 euro

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje osób do pracy produkcyjnej.

Eindhoven

Obowiązki
Praca przy przygotowaniu warzyw: krojenie, mycie, pakowanie, obsługa maszyny do krojenia, krojenie ręczne

Wymagania
- doświadczenie w pracy o podobnym profilu
- mile widziane praco jazdy
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy
- stawka 10,17 euro brutto/h
- zakwaterowanie i darmowy transport do pracy
- umowę z pracodawcą holenderskim
- praca na długi okres czasu, na 2 zmiany
- dodatki

Prosimy o przesłanie CV na adres: Aplikuj, w tytule: Praca przy krojeniu warzyw/ Eindhoven

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."