Podstawowe informacje

Krawiec

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
10-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 1600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Krawiec

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Krawiec*
  • [Inne] : NIE WYMAGANE

Zakres obowiązków:

  • osoba do przeszkolenia: szycie od podstaw, szycie na miarę, przeróbki wg życzenia klienta

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: osoba do przeszkolenia: szycie od podstaw, szycie na miarę, przeróbki wg życzenia klienta

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018