Podstawowe informacje

Krawiec

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
10-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 1600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Krawiec

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Krawiec*
  • [Inne] : NIE WYMAGANE

Zakres obowiązków:

  • osoba do przeszkolenia: szycie od podstaw, szycie na miarę, przeróbki wg życzenia klienta

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: osoba do przeszkolenia: szycie od podstaw, szycie na miarę, przeróbki wg życzenia klienta

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018