Podstawowe informacje

Krawiec, k/m

MADAME GOOGOO Agnieszka Lipińska; PUNK AND FUNK Agnieszka Lipińska - wspólnik spółki cywilnej

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Krawiec, k/m

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: Znajomość maszyn szwalniczych - inne zawody: Krawiec*, staż: 5 miesięcy
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych. Doświadczenie zawodowe: 5 miesięcy. Zakres obowiązków zgodny z oferowanym stanowiskiem. Zgłoszenia: ul. Wiosny Ludów 35, Warszawa-Ursus, tel. 608055347, e-mail: mgg-orders@wp.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2018