Szczegóły oferty

Krawiec, k/m

MADAME GOOGOO Agnieszka Lipińska; PUNK AND FUNK Agnieszka Lipińska - wspólnik spółki cywilnej

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-09

Data wygaśnięcia:
2018-06-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2700 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Krawiec, k/m - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - umiejętności: Znajomość maszyn szwalniczych - inne zawody: Krawiec*, staż: 5 miesięcy
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych. Doświadczenie zawodowe: 5 miesięcy. Zakres obowiązków zgodny z oferowanym stanowiskiem. Zgłoszenia: ul. Wiosny Ludów 35, Warszawa-Ursus, tel. 608055347, e-mail: mgg-orders@wp.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).