Podstawowe informacje

Krawcowa

AUTOPOKROWCE Agnieszka Tyburska

OFERTA NIEAKTUALNA

Pruszcz Gdański, Pomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Krawcowa

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • minimum 3 miesiące doświadczenia w szyciu na maszynie szwalniczej. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański. Kontakt osobisty: ul. Sienkiewicza 7, Pruszcz Gdański lub telefoniczny: 662 17 39 65

Zakres obowiązków:

  • Wykrawanie materiałów według wzoru (szablonu), zszywanie materiałów, stębnowanie, zszywanie ściegiem overlock.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: Wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia w szyciu na maszynie szwalniczej. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański. Kontakt osobisty: ul. Sienkiewicza 7, Pruszcz Gdański lub telefoniczny: 662 17 39 65 Wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia w szyciu na maszynie szwalniczej. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański. Kontakt osobisty: ul. Sienkiewicza 7, Pruszcz Gdański lub telefoniczny: 662 17 39 65

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 23.05.2018